Certificate

Awarded the eKomi Gold Seal of Approval!

Awarded the eKomi Gold Seal of Approval!

ePonuda

• Rating
    (highest first)
  • Rating
    (lowest first)
Uporediti nase3 cene preko e-ponude sa Temu,Amazonom i drugim,te onda kada se sagleda celokupna ponuda na nasem trzistu sagledati stvarno stanje stvari,
Za sada se prate samo firme i veliki trgovinski lanci koji su registrovani u Srbiji. Trebalo bi da budu veliki strani distributivni sistemi i iy Francuske,HOLANDIJE,eNGLESKE,cESKE,sLOVACKE I DRUGIJ DRZAVA,CIME BI SE POVECALA PONUDA KVALITETNE ROBE,POVECALA LOJALNA KONKURENCIJA CIME BI UTICALO NA SMANJENJE CENA I VECOJ KONKURENTNOSTI I TAKMICENJU IZMEDJU SAMIH TRGOVSACA NA TRZISTU.
na taj nacin bi se suzbio monopol na trzistu i nelijajalna konkurencija gde bi isplivao kvalitet robe po najpovoljnijim cenama.
Sve je ok, a vrlo je korektno što ne ističete odmah najnižu cenu
Veliki izbor
Zanimljive ponude, pridtupačne cene, doslednost
sve ok
Sve je OK
Super ste
Great widgets, and a fantastic support team!
Dosta toga mi se dopada, pre svega najkompletniji sajt što se tiče ponude proizvoda sa raznim cenama. Takođe veoma mi se dopada opcija provera kretanja cene za određeni proizvod. Nedostaci su da za neke proizvode nije moguće filtrirati ih za što lakšu pretragu i da nedostaju neke prodavnice koje su dosta zastupljene na tržištu, ali ih nema na eponuda-i.
Sve mi je OK. Ukoliko smatrate da nesto treba da unapredite ,zasto da ne ,uradite to.

The eKomi Seals